نخستین فراخوان دوره آموزشی هنر و ورزش

نخستین فراخوان

دوره آموزشی هنر و ورزش؛

با همکاری بنیاد فردوسی و اداره کل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، نخستین دوره آموزشی هنر و ورزش به میزبانی خانه اندیشمندان علوم انسانی در شهریورماه ۱۳۹۷ برگزار می شود.

دوره آموزشی هنر و‌ ورزش برپایه فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی اسلامی با ارایه مدرک و گواهینامه معتبر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با حضور مدرسان برجسته گرافیک و مد و لباس در دو رشته هنری جدید:

۱- طراحی و گرافیک ورزشی
۲- تن پوش نگاری و طراحی مد و لباس ورزشی

برای نخستین بار در ایران برگزار می شود.

علاقمندان می توانند برای شرکت در این دوره ها تا ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۷ از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره زیر ثبت نام نمایند:
۰۹۱۲۳۵۸۲۸۳۴

دانشجویان و دانش آموختگان همه دانشگاه ها می توانند با فرستادن کپی کارت ملی، کپی کارت دانشجویی یا مدرک تحصیلی دانشگاهی در این دوره ها به میزبانی خانه اندیشمندان علوم انسانی حضور یابند.

شایان ذکر است این دوره های تخصصی آموزشی با تخفیف برای همه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های کشور برگزار می شود و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.

هزینه ثبت نام این دوره های آموزشی برای دانشجویان و دانش آموختگان در همه رشته های دانشگاه های کشور همراه با تخفیف
مبلغ ۲۰۰ هزار تومان است

و برای دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی با تخفیف ویژه
مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است

که باید به شماره کارت بانک پاسارگاد به نام بنیاد فردوسی واریز نمایند:
۵۰۲۲۲۹۷۰۰۰۰۴۰۸۱۱

گفتنی است این دوره های تخصصی آموزشی در شهریورماه ۱۳۹۷ شامل ۸ ساعت در ۴ جلسه به میزبانی خانه اندیشمندان علوم انسانی به نشانی تهران، خیابان کریمخان، خیابان نجات اللهی جنوبی، نبش خیابان ورشو برگزار می شود.

گفتنی است ورود در این رشته ها برای همه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های کشور همه رشته ها آزاد است و در پایان این دوره آموزشی، مدرک معتبر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور برای شرکت کنندگان دو رشته جدید طراحی و گرافیک ورزشی و تن پوش نگاری و مد و لباس ورزشی صادر خواهد شد.

روابط عمومی بنیاد فردوسی

1+
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.