آرت فر بین المللی پادوا

آرت فر بین المللی پادوا

آرت فر بین المللی پادوا یکی از معروف ترین ومعتبر ترین نمایشگاه های هنری در سطح اروپا می باشد ، این آرت فر با وسعت ۳۰۰۰۰ متر مربع، و با شرکت بیش از ۳۰۰ موسسه هنری، گالری ها، کلکسیونر ها، هنرمندان و به طور متوسط ​​۲۶۰۰۰ بازدید کننده، یکی از ارزنده ترین آرت فرهای بین المللی در جهان می باشد او مطمئنا مهم ترین در ایتالیا.

ArtePadova با داشتن توانایی ترکیب بازار هنر مدرن و معاصر با ارائه طیف وسیعی ازآثار هنرمندان، و نمایش سالانه از بهترین آثار هنرمندان ایتالیایی و خارجی، در محیطی بی نظیر میزبان شما می باشد این نمایشگاه مجموعه ای از مفسران بزرگ هنر ایتالیایی ۱۹۰۰ را امسال ارائه می دهد، هنرمندانی مانند لوسیو فونتانا، ماریو سایرون، آشیل پرلی، آرنالدو پومودورو، میمو روتللا، ماریو شیفانو، آگوستینو بونالومی و دیگران هنرمندان مشهور بین المللی بزرگ.

فضای وسیعی نیز به بخش هنرمندان در حال ظهور داده می شود که می تواند از مزایای یافتن جایگاهی از بازار هنر جهانی برای خود استفاده نمایند موسسات هنری وگالری ها میتوانند آثار هنرمندان خود را دراین بخش که استعدادهای درخشان نامیده ایم به معرض نمایش و فروش بگذارند. جلسات، کنفرانس ها و اجراهای زنده هنرمندان در این آرت فر که به مناسبت ۳۰ امین سال فعالیت خود امسال جشن گرفته شده است، انتظار می رود نظر تعداد قابل توجهی از اپراتورها، بازدید کنندگان، سرمایه گذاران را ازسراسر ایتالیا و اروپا وجهان بخود جلب نماید. به امید دیدار درجشن ۳۰ امین سال فعالیت آرت فر بین الملی پادوا – ایتالیا

0
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.